Mesto
Košice
Rok
2012
nebude zverejnený a ani poskytnutý tretím stranám

→ odoslaním súhlasím so zverejnením textu v rámci projektu (online, v tlačenej verzii, či na výstavy)

Čo na tejto fotografii vidia iní?

kristinka / 19. august 2016

Tato ohava bola jedna z prvych veci, ktore som minala po vystupeni z elektricky kazdu nedelu popoludni ked som sa vracala na intrak z vychodu so svojim obrovskym vakom plnym 'holubkov' a zavaranin. Studovat 'medicinu', ktorej studium bolo tak nestastne ako sama tato budka. A pocas tyzdna cestou na fakultu si pamaetam znudenu tetu sediacu na malej stolicke vnutri budy. Zhrdzavene natery na lampach osvetlenia, trhacie listocky s ponukami prace, rozbity beton, nespravne osetrena zelen. Jeden by neveril, ale tato budka je jednym z dovodov mojej emigracie prec zo Slovenska.

Roman / 19. august 2016

Typický osemuholníkový stánok z osemdesiatych rokov, ktorý neminul nik, kto sa vyhýbal spoplatnenému parkovaniu v areáli nemocnice a šiel si zaparkovať vedľa na sídlisko.

oto / 26. marec 2016

Pamätám si, keď tieto stánky začali vznikať po celých Košiciach. bolo to tuším ani nie veľa času po revolúcii. Asi to boli predajne zmrzliny, ale potom všade predávali wafle, to bol nový biznis. Vydržali nejaký čas, potom sa wafle ľuďom zunovali. potom asi skončili ako PNS stánky a niektoré postupne stratili zmysel. Tento je pri novej nemocnici...

výťah