Mesto
Banská Bystrica
Rok
2014
nebude zverejnený a ani poskytnutý tretím stranám

→ odoslaním súhlasím so zverejnením textu v rámci projektu (online, v tlačenej verzii, či na výstavy)

Čo na tejto fotografii vidia iní?

viazo / 29. november 2017

Cesta za zábavou, ktorú si nesieme vo vrecku/vo vaku/na chrpte. Skvelá mladosť na urpíne ! Možno som sa tam zoznámil aj so ženou.

Zuzana / 4. február 2017

Uf, našťastie ide opačným smerom! Ešte stihnem ten môj vlak. Toto je cesta k malej vlakovej stanici v Banskej Bystrici. Na túto zastávku chodia denne ľudia z okolitých miest a dedín, ktorí študujú alebo pracujú v Banskej Bystrici. Ráno a popoludní sa ulicou valí dav ľudí, inokedy je takmer prázdna. Moja škola sídlila presne oproti malej stanici, vzdušnou čiarou to nie je ďaleko, ale od stanice ju delila štvorprúdovka zo semaforom, rieka Hron a kopec, na ktorom sa v zime strašne šmýkalo. Z okna triedy som videla prichádzajúce a odchádzajúce vlaky. Aj keď cesta na Sliač trvala len 11 minút, vlak chodil raz za hodinu a pol a ak som ho zmeškala, musela som čakať na nehostinnej stanici, kde nebol ani len novinový stánok. Ak som teda uvidela vlak smer Zvolen z miesta, kde je fotená táto fotografia, bežala som, aj keď šanca, že to stihnem, bola malá.

marek guman / 1. október 2016

vystupil som tu na malej keď som prichádzal zo zvolena, aby som sa vyhol veľkej stanici a prešiel cez vodu.

lujza srnková / 19. marec 2016

"malá stanica" na toto miesto prichádzam v bb ako prvé..z iných miest...a vždy sa po dlhom čase nadýchnem...zhlboka...akoby som si opät spomenula že vzduch existuje...vlhkosť lesa a rieky...

výťah