Mesto
Banská Bystrica
Miesto
Muzeum SNP
Rok
2014
nebude zverejnený a ani poskytnutý tretím stranám

→ odoslaním súhlasím so zverejnením textu v rámci projektu (online, v tlačenej verzii, či na výstavy)

Čo na tejto fotografii vidia iní?

lujza srnková / 19. marec 2016

na týchto schodoch mi spadla zmrzlina z kornútka..david ju zdvihol a rozmazal mi tu čokoládovú zmrzlinu po nahých častiach tela...pozrela som sa na neho..a rozbehla na čerstvo pokosený trávnik...v ktorom som sa vyváľala....

lujza srnková / 19. marec 2016

krásne nadčasové symbolické miesto so silnou atmosférou a geniom loci.....jeden z najkrajších pohľadov na bb-pamätník a scenéria za ním (z námestia slobody)

dnk / 9. marec 2016

Vybrali sme sa raz na výlet vlakom po Slovensku, teda pár študentov architektúry z Košíc sadlo na vlak a išlo kuknúť miesta miest ,ktoré by mal byť videné. Jednou z pomedzi našich zastávok bola aj Banská, podľa nášho minimálne plánovaného harmonogramu, ktorý určovali len odchody vlakov sme mali na Banskú tak 3 hodiny,asi hodinu a pol sme sa motali kade tade boli sa najesť a potom ďalšiu hodinu sme sa hanbili ,že sme zabudli na pamätník SNP v podstate kvôli tomuto skvostu slovenskej architektúry sme tam išli a skoro sme zabudli. No veľmi rýchlo sme sa zmobilizovali ,pootravovali všetkých okoloidúcich aby nás navigovali, kedže internet v mobile je luxus a utekali pokochať sa. Nakoniec sme stihli aj otváracie hodiny aj fotku s ohníkom aj vymeniť film aj preletieť expozície našli sme medzi uniformami "urban bundu" nášho kamoša, zmokli, a druhou stranou utekali na vlak ,ktorý mal vďaka bohu meškanie. Teda sme pokračovali do Zvolena s pokojom na duši ,že sme stihli vlak, že v ňom vyschneme a ,že sme si spomenuli na túto pýchu Bystrice. :)

výťah